Pentathlon GB

South East Regional Biathlon Championships

Medway Park 9 October 2016

Biathlon Results

P No Name Region Swim Run Total
Masters Men
1 2 Simon Mellor 1356 1174 2610
1:00.27 6:05.290
2 1 Jason Meers SE 1212 1102 2411
1:07.42 6:19.780
Masters Women
1 4 Suki Greaves SE 1296 1158 2557
1:15.25 6:28.510
Teachers Female
1 7 Jenny Cusselle SE 1276 1336 2612
Hills Grove Primary School 0:30.90 2:57.610
2 6 Carly Newman SE 1192 415 1607
Croydon High School GDST 0:33.64 3:59.130
Under 10 Boys
1 12 Elias Azlen SE 1204 1360 2564
Dulwich Prep London 0:38.38 2:46.100
2 21 Alexander Middleton SE 1072 1336 2408
St Davids College 0:42.70 2:47.760
3 15 Sebastian Thurlow SE 1156 1240 2396
Dulwich Prep London 0:39.90 2:54.140
4 11 Oliver Haycocks SE 1168 1147 2315
Bickley Park Prep School 0:39.40 3:00.210
5 8 Oluwatobi Adeosun SE 1186 1075 2261
Ashford School Pentathlon Club 0:38.82 3:05.000
6 17 Franklin Shepherd SE 952 1234 2186
Haddon Dene School 0:46.72 2:54.540
7 9 Theo Holloway SE 1066 1105 2171
Ashford School Pentathlon Club 0:42.98 3:03.040
8 20 Oliver Dixon SE 982 1003 1985
Royal Russell School 0:45.72 3:09.830
9 10 Fenton King SE 1174 808 1982
Ashford School Pentathlon Club 0:39.33 3:22.990
10 16 Luke Mather SE 970 976 1946
Eltham College Junior School 0:46.17 3:11.700
11 14 Nicolas Funsch SE 988 931 1919
Dulwich Prep London 0:45.55 3:14.610
12 19 Jacob Mills SE 814 1012 1826
Ripley Court School 0:51.28 3:09.290
13 13 Rohil Bhattad SE 748 1048 1796
Dulwich Prep London 0:53.43 3:06.950
14 18 Harrison Waitt SE 946 607 1553
Haddon Dene School 0:46.83 3:36.380
15 28 Joseph Walters SE 280 1090 1370
Upton Junior School 1:09.02 3:04.100
16 22 Oliver Boeckx SE 580 748 1328
Upton Junior School 0:59.01 3:26.910
17 27 Jake Potter SE 484 634 1118
Upton Junior School 1:02.36 3:34.410
18 23 Seth Brock SE 16 1060 1076
Upton Junior School 1:17.82 3:06.010
19 25 Morgan Imhoff SE 0 574 574
Upton Junior School 1:53.30 3:38.550
20 29 Theo Wickenden SE 88 277 365
Upton Junior School 1:15.49 3:58.250
Under 10 Girls
1 37 Estee Norman SE 940 1324 2264
Oakhyrst Grange School 0:47.01 2:53.460
2 41 Ami Gould SE 1090 1168 2258
The Granville School 0:42.08 3:03.940
3 43 Bella Munoz SE 1108 1147 2255
The Granville School 0:41.44 3:05.350
4 38 Aspen Parry SE 1096 1150 2246
Oakhyrst Grange School 0:41.83 3:05.100
5 32 Francesca Middleton SE 1102 1063 2165
Croydon High School GDST 0:41.72 3:10.860
6 46 Leotie Gabriel SE 874 1072 1946
Upton Junior School 0:49.25 3:10.290
7 31 Claudia Fletcher-Alvarez SE 1024 895 1919
Croydon High School GDST 0:44.23 3:22.080
8 36 Isabella Piper SE 1132 712 1844
Haddon Dene School 0:40.75 3:34.260
9 34 Eva Crowther SE 976 829 1805
Eaton House The Manor 0:45.86 3:26.580
10 30 Louisa England SE 1006 793 1799
Ashford School Pentathlon Club 0:44.97 3:28.940
11 49 Maya Shakeshaft SE 1078 610 1688
Upton Junior School 0:42.53 3:41.190
12 33 Sophia Patrick SE 868 814 1682
Croydon High School GDST 0:49.59 3:27.490
13 40 Angelina Bezuidenhout SE 976 700 1676
The Granville School 0:45.87 3:35.080
14 45 Lola Brett SE 730 892 1622
Upton Junior School 0:54.14 3:22.380
15 47 Elyse-Indigo Mariager-Alesky SE 592 475 1067
Upton Junior School 0:58.64 3:50.130
16 50 Libby Wharlley SE 508 340 848
Upton Junior School 1:01.42 3:59.140
17 48 Eloise Powell SE 298 355 653
Upton Junior School 1:08.57 3:58.010
18 51 Annie Widdows SE 0 379 379
Upton Junior School 1:47.61 3:56.590
Under 11 Boys
1 66 Conrad Norman SE 1060 1378 2438
Oakhyrst Grange School 0:40.16 2:34.900
2 69 Noah Findell SE 1198 1231 2429
Smitham Primary School 0:35.50 2:44.720
3 65 Kieran Elvy SE 1216 1210 2426
Miers Court Primary School 0:34.87 2:46.120
4 59 James Barnes SE 1126 1273 2399
Dulwich Prep London 0:37.98 2:41.800
5 61 Matthew Peters SE 1246 1090 2336
Dulwich Prep London 0:33.89 2:54.010
6 62 James Mather SE 1054 1150 2204
Eltham College Junior School 0:40.32 2:50.190
7 52 Ollie Levitt SE 1132 1066 2198
Ashford School Pentathlon Club 0:37.64 2:55.670
8 60 Nate Ground SE 1072 1051 2123
Dulwich Prep London 0:39.72 2:56.710
9 58 Peter Ash SE 1228 883 2111
Dulwich Prep London 0:34.59 3:07.890
10 55 Myles Smith SE 1102 964 2066
Ashford School Pentathlon Club 0:38.64 3:02.420
11 53 George Levitt SE 1114 898 2012
Ashford School Pentathlon Club 0:38.25 3:06.840
12 67 Tosin Adegbehingbe SE 850 1144 1994
Royal Russell School 0:47.09 2:50.400
13 56 Ellis Spedding SE 976 922 1898
Ashford School Pentathlon Club 0:42.97 3:05.200
14 73 Will Hume SE 694 949 1643
Upton Junior School 0:52.36 3:03.450
15 77 Charlie Morgan SE 886 700 1586
Upton Junior School 0:45.88 3:20.110
16 57 Will Wiseman SE 856 628 1484
Ashford School Pentathlon Club 0:46.85 3:24.900
17 72 Tom Couzens SE 670 799 1469
Upton Junior School 0:53.07 3:13.520
18 74 Shaheer Kahn SE 838 607 1445
Upton Junior School 0:47.49 3:26.310
19 76 Riley Maisey SE 250 1117 1367
Upton Junior School 1:07.04 2:52.250
20 63 George Davey SE 676 637 1313
Fairview Community Primary School 0:52.81 3:24.230
21 75 Charlie Luxmoore SE 340 712 1052
Upton Junior School 1:04.02 3:19.300
Under 11 Girls
1 95 Kasia Titterton 1300 1228 2528
Margaret Roper Catholic Primary School 0:32.07 2:59.830
2 113 Amy Topping SE 1090 1399 2489
Upton Junior School 0:39.11 2:48.410
3 104 Amber Cockburn SE 1018 1423 2441
The Granville School 0:41.54 2:46.890
4 88 Amber Bloomfield SE 1090 1240 2330
Croydon High School GDST 0:39.01 2:59.150
5 87 Lauren Baldwin SE 1144 1180 2324
Croydon High School GDST 0:37.34 3:03.160
6 108 Arabella Kramer SE 1084 1204 2288
The Granville School 0:39.35 3:01.440
7 85 Amelie Tsang SE 1174 1072 2246
Bromley High School GDST 0:36.26 3:10.340
8 91 Ava Kelly SE 1258 985 2243
Cumnor House School for Girls 0:33.50 3:16.190
9 111 Grace Cummings SE 1108 1132 2240
Upton Junior School 0:38.48 3:06.260
10 101 Eivie Lloyd SE 1084 1123 2207
Royal Russell School 0:39.35 3:06.980
11 94 Lola Burns SE 1174 994 2168
Hills Grove Primary School 0:36.37 3:15.420
12 79 Abigail Areeson SE 976 1177 2153
Ashford School Pentathlon Club 0:42.97 3:03.320
13 102 Emily Brown SE 1252 883 2135
The Granville School 0:33.75 3:22.900
14 80 Lucy Crawford SE 910 1141 2051
Ashford School Pentathlon Club 0:45.15 3:05.750
15 82 Evangeline Norwood 1024 1012 2036
Ashford School Pentathlon Club 0:41.22 3:14.340
16 105 Milly Constantine SE 778 1252 2030
The Granville School 0:49.56 2:58.370
17 97 Justine Bourrette SE 892 964 1856
Queens Gate School 0:45.70 3:17.420
18 90 Aiyana Wimalasuriya SE 880 955 1835
Croydon High School GDST 0:46.15 3:18.110
19 78 Leah Davies SE 1066 766 1832
Bromley High Junior School 0:39.81 3:30.750
20 84 Bo Willis SE 784 931 1715
Ashford School Pentathlon Club 0:49.39 3:19.600
21 99 Lara Fox SE 856 847 1703
Queens Gate School 0:46.97 3:25.380
22 98 Erika Bustnes SE 946 682 1628
Queens Gate School 0:43.98 3:36.260
23 89 Maya Malhotra SE 1180 415 1595
Croydon High School GDST 0:36.05 3:54.060
24 86 Eliose Abrahams SE 760 793 1553
Croydon High School GDST 0:50.02 3:28.960
25 107 Hannah Galligan SE 646 889 1535
The Granville School 0:53.86 3:22.460
26 70 Cameron Argent SE 670 811 1481
Upton Junior School 0:53.10 3:27.660
27 83 Gemma Pocknell SE 952 520 1472
Ashford School Pentathlon Club 0:43.65 3:47.050
28 81 Maegan Garness-Saunders SE 532 745 1277
Ashford School Pentathlon Club 0:57.69 3:32.060
29 110 Sienna Mundair SE 784 457 1241
The Granville School 0:49.37 3:51.260
30 109 Imogen Lenghart SE 784 388 1172
The Granville School 0:49.37 3:55.840
31 112 Keira Greene SE 184 133 317
Upton Junior School 1:09.38 4:12.890
Under 12 Boys
1 124 James Rates SE 1294 1147 2441
Dulwich Prep London 0:30.26 2:45.390
2 121 Zachary Crowther SE 1168 1249 2417
Dulwich College 0:34.45 2:38.450
3 117 James Dargan S 1156 1213 2369
Charles Kingsleys CE Primary School 0:34.94 2:40.800
4 122 Lucas Azlen SE 1072 1120 2192
Dulwich Prep London 0:37.77 2:47.190
5 125 Henry Webster SE 1090 1060 2150
Dulwich Prep London 0:37.09 2:51.180
6 130 James Springate SE 1090 1021 2111
Royal Russell School 0:37.15 2:53.680
7 126 Oakley Hollands SE 1150 949 2099
Farringtons School 0:35.13 2:58.410
8 118 Louis Lane E 1294 799 2093
Coopers Company & Coborn School 0:30.35 3:08.530
9 128 Jamie Caller SE 1120 925 2045
Rainham Mark Grammar School 0:36.00 3:00.120
10 119 Jacob Robinson E 1084 934 2018
Coopers Company & Coborn School 0:37.26 2:59.400
11 127 Jozeph Waitt SE 1180 802 1982
Haddon Dene School 0:34.14 3:08.300
12 116 Joshua Smith SE 808 820 1628
Ashford School Pentathlon Club 0:46.48 3:07.150
13 114 Freddie Acott SE 1018 577 1595
Ashford School Pentathlon Club 0:39.55 3:23.300
Under 12 Girls
1 132 Sienna Bates SE 1156 1390 2546
Ashford School 0:34.99 2:34.140
2 137 Lily Meers SE 1240 1279 2519
Bromley High School GDST 0:32.13 2:41.420
3 146 Amelia Middleton SE 1228 1276 2504
Croydon High School GDST 0:32.56 2:41.600
4 149 Hana Wallrock SE 1186 1255 2441
Kensington Preparatory School 0:33.99 2:43.120
5 141 Anita Tien E 1300 1057 2357
Colchester County High School For Girls 0:30.14 2:56.250
6 150 Charlotte Edge SE 1084 1228 2312
Pembridge Hall Prep School for Girls 0:37.24 2:44.810
7 143 Marion Cole SE 1276 973 2249
Croydon High School GDST 0:30.90 3:01.810
8 158 Ella Eveleigh SE 1168 1066 2234
Ravenscote Junior School 0:34.43 2:55.780
9 148 Esme Springham E 1162 982 2144
Ipswich For Girls High School 0:34.64 3:01.380
10 136 Hannah Clark SE 1138 1003 2141
Bromley High School GDST 0:35.55 2:59.840
11 155 Lara Mannes Diaz De Cerio SE 928 1189 2117
Queens Gate School 0:42.57 2:47.530
12 142 Orrin Blair SE 1192 919 2111
Croydon High School GDST 0:33.79 3:05.420
13 140 Charlotte Norman E 1270 805 2075
Colchester County High School For Girls 0:31.04 3:13.170
14 171 Holly Watson E 928 1117 2045
Woodlands Preparatory School 0:42.48 2:52.220
15 134 Olivia Young SE 1114 928 2042
The Harvey Grammar School 0:36.21 3:04.860
16 138 Saskia Turner SE 1138 895 2033
Bromley High School GDST 0:35.46 3:07.130
17 164 Cara Gould SE 904 1009 1913
The Granville School 0:43.23 2:59.410
18 135 Zara Aslam SE 892 967 1859
Bromley High School GDST 0:43.65 3:02.390
19 161 Yasmin Williams SE 976 871 1847
Royal Russell School 0:40.92 3:08.700
20 145 Miranda Merrison - Galvin SE 826 907 1733
Croydon High School GDST 0:45.81 3:06.220
21 156 Tess McGill SE 1114 541 1655
Queens Gate School 0:36.20 3:30.610
22 168 Amelie Willars SE 820 772 1592
Townley Grammar School for Girls 0:46.13 3:15.260
23 163 Rose Meers SE 990 559 1549
Sackville School 0:39.04 3:29.560
24 154 Isabella Levi SE 964 436 1400
Queens Gate School 0:41.31 3:37.790
25 152 Claudia Crawford-Brunt SE 964 283 1247
Queens Gate School 0:41.31 3:47.810
26 165 Isabelle Kibblewhite SE 682 382 1064
The Granville School 0:50.62 3:41.320
27 169 Connie Robinson SE 550 427 977
Upton Junior School 0:55.13 3:38.320
Under 13 Boys
1 183 Edward Sellar SE 1216 1203 2419
The Judd School 1:06.39 5:34.430
2 178 Sam Ridgley SE 1260 1054 2314
Dulwich Prep London 1:04.01 6:04.370
3 182 Noah Jameson Neal E 1236 1069 2305
St Martins School 1:05.37 6:01.220
4 180 Samuel Dickinson SE 1080 1073 2153
Fulston Manor School 1:13.16 6:00.470
5 172 Jack Davies SE 1084 1005 2089
Bickley Park Prep School 1:12.94 6:14.120
6 175 George Giles E 968 1016 1984
Coopers Company & Coborn School 1:18.73 6:11.930
7 176 Sam Botting SE 996 871 1867
Dulwich Prep London 1:17.35 6:40.990
8 400 Billy Titley E 0 1086 1086
Coopers Company & Coborn School DNF 5:57.810
Under 13 Girls
1 190 Lucy Morgan E 1252 1018 2270
Colchester County High School For Girls 1:04.47 6:31.420
2 192 Phoebe Matravers SE 996 1201 2197
George Abbot School 1:17.24 5:54.980
3 204 Milly Roe SE 1088 1060 2148
St Georges CE Foundation School 1:12.60 6:23.180
4 184 Stephanie Panteli SE 1140 946 2086
1:10.07 6:45.830
5 193 Natasha Bodenham SE 1016 1006 2022
Maidstone Grammar School for Girls 1:16.27 6:33.850
6 203 Jildou Chappell SE 768 1214 1982
St Edmunds School 1:28.74 5:52.200
7 191 Cerys Williams E 1128 758 1886
Colchester County High School For Girls 1:10.65 7:23.490
8 186 Enya Gibbs SE 864 990 1854
Cobham Hall 1:23.87 6:37.170
9 201 Nina Vere SE 704 995 1699
Queens Gate School 1:31.90 6:36.010
10 188 Erica Joscelyne E 804 852 1656
Colchester County High School For Girls 1:26.81 7:04.700
11 195 Franchesca Williamson E 856 641 1497
Philip Morant School & College 1:24.33 7:46.980
12 187 Coral Dunk E 692 797 1489
Colchester County High School For Girls 1:32.46 7:15.780
13 189 Niamh Masterson E 404 0 404
Colchester County High School For Girls 1:46.93 DNF
Under 14 Boys
1 209 Aslak Varela S 1168 1142 2310
Riddlesdown Collegiate 1:05.60 5:41.690
2 207 Gabriel Brabham-Martin SE 1136 1163 2299
Ashford School Pentathlon Club 1:07.37 5:37.500
3 208 Aaeron Lambert SE 724 1291 2015
Ashford School Pentathlon Club 1:27.94 5:11.990
Under 14 Girls
1 224 Olivia Thompson SE 1152 1319 2471
Croydon High School GDST 1:06.58 5:26.300
2 227 Morgan Squibb SE 1060 1375 2435
Farringtons School 1:11.10 5:15.190
3 211 Ailbhe Barnes SE 1032 1309 2341
Alleyns School 1:12.50 5:28.220
4 235 Isla Wallrock SE 1112 1159 2271
Queens Gate School 1:08.56 5:58.200
5 220 Georgia Tombs E 972 1282 2254
Colchester County High School For Girls 1:15.54 5:33.720
6 215 Annabel Smith SE 1144 1085 2229
Bromley High School GDST 1:06.87 6:13.120
7 216 Olivia Elvy SE 1120 1073 2193
Chatham Grammar School for Girls 1:08.17 6:15.400
8 221 Rochelle Joyce SE 1128 1059 2187
Coloma Convent Girls School 1:07.79 6:18.310
9 222 Tay Blair SE 1048 1094 2142
Croydon High School GDST 1:11.67 6:11.330
10 233 Sabrina Mannes Diaz De Cerio SE 908 1192 2100
Queens Gate School 1:18.62 5:51.610
11 213 Isobel Young SE 940 1113 2053
The Harvey Grammar School 1:17.12 6:07.560
12 217 Holly Chandler - Smith SE 1116 883 1999
Cobham Hall 1:08.31 6:53.440
13 228 Zoe Auld SE 1136 781 1917
Queens Gate School 1:07.23 7:13.950
14 231 Katharine Maclennan SE 1072 720 1792
Queens Gate School 1:10.54 7:26.140
15 218 Alice Fry SE 912 865 1777
Cobham Hall 1:18.43 6:57.160
16 214 Harriet Haycocks SE 820 924 1744
Bromley High School GDST 1:23.07 6:45.310
17 225 Jasmin Vickars SE 956 629 1585
Croydon High School GDST 1:16.24 7:44.320
18 223 Freya Marstin SE 976 603 1579
Croydon High School GDST 1:15.27 7:49.510
19 230 Valentina Levi SE 764 747 1511
Queens Gate School 1:25.88 7:20.640
20 234 Greta Veronese SE 664 435 1099
Queens Gate School 1:30.80 8:23.190
21 236 Abigail Batchelor SE 452 558 1010
Rochester Grammar School for Girls 1:41.52 7:58.460
Under 15 Boys
1 243 Oscar Parrick SE 1182 1250 2432
Simon Langton Boys Grammar 2:11.85 5:00.070
2 240 Alexander Williamson E 1182 1214 2396
Philip Morant School & College 2:11.81 5:07.280
3 248 William Bond SE 1210 1158 2368
Woodcote High School 2:09.02 5:18.590
4 247 Benjamin ( Ben ) Kelly SE 1222 1140 2362
Uckfield Community Technology 2:07.86 5:22.190
5 246 Jack Mellor SE 992 1200 2192
Tomlinscote School & Sixth 2:30.98 5:10.090
6 239 Jack Wild SE 1152 1036 2188
Greenshaw High School 2:14.85 5:42.930
7 238 McKinley Loxton-Read SE 952 1069 2021
Beacon Community College 2:34.87 5:36.360
8 241 Ethan Burling SE 952 1056 2008
Rainham Mark Grammar School 2:34.92 5:38.870
Under 15 Girls
1 270 Beth Williams SE 1076 1368 2444
St Lawrence College 2:22.44 5:13.900
2 252 Imogen Meers SE 1196 1216 2412
Bromley High School GDST 2:10.43 5:39.000
3 253 Hannah O'Flynn SE 1134 1150 2284
Bromley High School GDST 2:16.73 5:50.180
4 261 Francesca Whiting SE 1158 1004 2162
Knole Academy 2:14.22 6:14.430
5 257 Olivia Norman E 1140 1020 2160
Colchester County High School For Girls 2:16.11 6:11.840
6 259 Zoe White SE 934 1173 2107
Darrick Wood School 2:36.71 5:46.280
7 251 Abby Davison SE 1090 990 2080
Bromley High School GDST 2:21.12 6:16.920
8 260 Jadie Munro SE 1050 994 2044
Greenshaw High School 2:25.16 6:16.100
9 269 Jodie Caller SE 966 1064 2030
Rainham Mark Grammar School 2:33.57 6:04.400
10 256 Aoife Marley E 1048 807 1855
Colchester County High School For Girls 2:25.29 6:47.370
11 272 Bethany Hook SE 1060 788 1848
Walthamstow Hall Senior School 2:24.00 6:50.430
12 273 Emma Wilson SE 1136 698 1834
Walthamstow Hall Senior School 2:16.40 7:05.500
13 271 Poppy Holmes SE 1058 751 1809
Walthamstow Hall Senior School 2:24.38 6:56.710
14 250 Amberley Odysseas SE 510 1132 1642
Ashford School Pentathlon Club 3:19.01 5:53.100
15 263 Natasha Bustnes SE 694 900 1594
Queens Gate School 3:00.78 6:31.890
16 265 Grace Glancy SE 582 909 1491
Queens Gate School 3:11.91 6:30.350
17 267 Isabel Rondinelli SE 594 644 1238
Queens Gate School 3:10.67 7:14.500
18 266 Charlotte Green SE 544 583 1127
Queens Gate School 3:11.78 7:24.680
19 268 Ella Winter SE 78 756 834
Queens Gate School 4:02.37 6:55.940
20 258 Emma Cahill SE 0 589 589
Croydon High School GDST DNF 7:23.620
Under 16 Boys
1 274 Tom Wilton SE 1238 1196 2434
Ashford School Pentathlon Club 2:06.37 5:05.800
2 279 Dario Kan SE 1148 1177 2325
Sutton Grammar School 2:15.38 5:09.610
3 275 Ben Chambers SE 1148 1151 2299
Dartford Grammar School 2:15.25 5:14.840
4 276 Cameron Kemp SE 1066 1171 2237
Fulston Manor School 2:23.59 5:10.910
5 277 Lucas Jones SE 1072 1066 2138
Royal Russell School 2:22.99 5:31.910
6 278 Shahad Imthiyaz SE 1076 924 2000
Sir Joseph Williamsons Mathematical School 2:22.56 6:00.200
Under 16 Girls
1 296 Daisy Anderson SE 1210 1120 2330
Rainham Mark Grammar School 2:09.08 5:51.010
2 280 Lilly Gibbs SE 834 976 1810
Cobham Hall 2:46.65 6:19.960
3 286 Josephine Baker SE 904 848 1752
Croydon High School GDST 2:39.61 6:45.570
4 292 Nadia Bustnes SE 726 936 1662
Queens Gate School 2:57.54 6:27.970
5 281 Pragya Jhaver SE 852 751 1603
Cobham Hall 2:44.91 7:04.860
6 293 Emma Ferone SE 826 772 1598
Queens Gate School 2:47.44 7:00.670
7 285 Anna Godwin E 932 648 1580
Colchester County High School For Girls 2:36.93 7:25.530
8 288 Nicky Bodenham SE 900 563 1463
Maidstone Grammar School for Girls 2:40.19 7:42.460
9 289 Lauren Auld SE 920 530 1450
Queens Gate School 2:38.07 7:49.180
10 295 Sophie Green SE 778 540 1318
Queens Gate School 2:52.30 7:47.030
11 287 Francesca Light SE 732 559 1291
Croydon High School GDST 2:56.87 7:43.270
12 282 Carla Perry- Knight SE 550 638 1188
Cobham Hall 3:15.04 7:27.560
13 290 Amandine Bodet Lefevre SE 0 892 892
Queens Gate School 4:12.71 6:36.680
14 284 Kathryn Standen SE 144 557 701
Cobham Hall 3:55.64 7:43.770
Under 17 Boys
1 297 James Wilton SE 1250 1221 2471
Ashford School Pentathlon Club 2:05.18 4:50.980
2 298 Matthew McCarthy SE 1136 1231 2367
Beacon Community College 2:16.50 4:48.940
3 299 James McCarthy SE 1174 1192 2366
Beacon Community College 2:12.79 4:56.600
4 301 Marcell Kuba SE 988 1071 2059
Farringtons School 2:31.38 5:20.950
5 300 Luke Batchelor SE 736 709 1445
Chatham Grammar School for Boys 2:56.57 6:33.210
Under 17 Girls
1 307 Rebecca Burford SE 1110 1182 2292
Dartford Grammar School for Girls 2:19.07 5:38.760
2 302 Megan Whittaker SE 1098 1060 2158
Alleyns School 2:20.28 6:03.100
3 305 Niamh Singleton SE 1078 1052 2130
Coloma Convent Girls School 2:22.22 6:04.760
4 303 Elinor Duley E 1150 946 2096
Colchester County High School For Girls 2:15.12 6:25.830
5 308 Antonia Bryceson SE 822 854 1676
Queens Gate School 2:47.93 6:44.280
6 309 Christiana Didizian SE 714 861 1575
Queens Gate School 2:58.70 6:42.910
7 306 Kaitlyn Hall E 896 453 1349
Coopers Company & Coborn School 2:36.41 8:04.450
8 304 Molly Roberts E 728 148 876
Colchester County High School For Girls 2:57.30 9:05.530
Under 19 Boys
1 311 Ted Buchanan E 742 934 1676
Coopers Company & Coborn School 2:55.91 5:48.200
Under 19 Girls
1 313 Holly Gordon SE 1054 1087 2141
Hugh Christie Technology College 2:24.60 5:57.650

Sculptor 4GL Database software kindly supplied by www.sculptor.com Application developed by Lawrence Moss